BRASIL

~BrasiL KLAN DB~


#1 2009-07-04 12:39:14

Margal

Administrator

5638534
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1002
Punktów :   
WWW

Oficjalny trening

Powinniśmy przynajmniej 2 razy w tygodniu przeprowadzać taki trening, w celu podniesieniu skilla i wyłonienia najlepszych graczy w klanie, którzy będą reprezentować nas np. w Lidze lub na sparingach. Przy sparingach można dojść do kompromisu jeżeli będzie więcej chętnych, poprostu wymieniając się co grę czy parę rund Co do ligi to zawsze powinien występować najlepszy skład, wiadomo- debiut, dobre wrażenie i jak najlepszy wynik

Ja proponuję 3 dni w tygodniu. Nie mam pojęcie jakie one mają być , jak dla mnie to jest obojętne, tylko gorzej z czasem. Jeżeli wrócę do pracy to będę w domu dopiero po 18. Poinformuje was oczywiście o tym, wtedy tylko wieczorami będę mógł grać... Myślę że jeszcze nie od następnego tygodnia Teraz kiedy jestem cały czas w domu proponuję Poniedziałek- godzina 16, Piątek- godzina 16 i Niedziela- godzina 18. Myślę że w niedziele jest najlepiej, ponieważ dzień wolny, więc nie zaskoczy nas nic oczywistego
Co o tym sądzicie ? Chcę poznać zdanie każdego na ten temat bo chyba nie sam ze sobą tylko z wami będę przeprowadzał ten trening


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#2 2009-07-04 14:16:20

Rivaldo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 30
Punktów :   

Re: Oficjalny trening

xD a ja tez je bede prowadzil

Offline

 

#3 2009-07-04 23:32:37

Margal

Administrator

5638534
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1002
Punktów :   
WWW

Re: Oficjalny trening

Nie chodziło mi tu raczej o prowadzenie tylko przeprowadzenie treningu Czytaj ze zrozumieniem i wykaż trochę inwencji twórczej pisząc czy podobają Ci się dni i godziny które podałem, jak nie napisz swoje No i namów tych leniwców z naszego zacnego klanu by się wypowiadali!! ^^


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#4 2009-07-06 17:25:04

Wujaszek samo zlo

Nowy

7667816
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Oficjalny trening

Dopóki są wakacje to każdy dzień mi pasuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shippuuden.pun.pl www.dragonballzgra.pun.pl www.slawkow.pun.pl www.wms4.pun.pl www.carex.pun.pl