BRASIL

~BrasiL KLAN DB~


#1 2009-07-03 17:34:57

Margal

Administrator

5638534
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1002
Punktów :   
WWW

Zmiany dotyczące forum.

Dzisiaj doszło do pewnych zmian na forum. Otóż zmieniłem:
-szate graficzną- phpbb black
-Uaktywniłem odpowiadanie na swój post. Nie jestem zwolennikiem spamowania. Nic z tych rzeczy. Wręcz przeciwnie, każde próby spamowania będą karane ostrzeżeniami! Dana ilość ostrzeżen (najczęściej 3) będzie decydowała o wyrzucaniu z klanu. Takie decyzje mogą podjąć tylko i wyłącznie liderzy klanu.
-Zmieniłem właściwości Avaturu. Teraz możecie mieć Avatar o rozmiarach 200x200 pikseli!

Praktycznie cały czas pracuje nad poprawą naszego forum. Proszę o cierpliwość a ja napewno zdąże się z tym szybko uporać. Temat zamykam, jest on przeznaczony tylko dla Admistratorów.
Na dyskusje na temat zmian stworzyłem oddzielny temat w którym możecie zgłaszać swojego uwagi -   Kliknij Tutaj.


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#2 2009-07-04 12:15:24

Margal

Administrator

5638534
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1002
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany dotyczące forum.

Stworzyłem nowe forum o nazwie: "Off Topic". Do niego utworzyłem nowy dział "Archiwum". Będą w nim zamieszczane tematy ważne ale przestarzałe, w których albo sprawa została zamknięta albo nie udzielano się przez dłuższy czas. Dział HydePark przeniosłem na forum "Off Topic". Stwierdziłem że sprawy klanu to sprawy klanu a spam to poprostu spam

Pracuję nad zmianą Indexu, efekt pracy zobaczycie wkrótce i to wy zadecydujecie czy będzie on mógł zostać w takim style Pozdrawiam ;]


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

#3 2009-07-05 00:38:22

Margal

Administrator

5638534
Skąd: Zakopane
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1002
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany dotyczące forum.

Wkońcu udało mi się stworzyć PunPortal Najprawdopodobniej będzie zawierał on informacje o klanowiczach oraz o rzeczach które dzieją się w klanie Wzoruje się na forum BTK, ale ja postaram się to zrobić trochę inaczej i oczywiście ładniej Jeżeli będę mógł zastosować HTML to stworze także coś ekstra Trochę roboty jeszcze przedemną ale efekty myślę powinny się pojawić w najbliższym czasie.


Bo życie to nie bajka... nie głaszcze Cię po jajkach...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gakuen-anime.pun.pl www.vhe.pun.pl www.lakonia.pun.pl www.narutooldwar.pun.pl www.transformersclub.pun.pl